Министар за европске интеграције у Влади Републике Србије Јадранка Јоксимовић изјавила је данас да ће представници наше земље учествовати на самиту ЕУ–Западни Балкан, који ће се одржати 17. маја у Софији, уз напомену да проширење није главна тема на агенди, већ је фокус на повезивању региона.