Министар здравља у Влади Републике Србије Златибор Лончар изјавио је данас, током обиласка Универзитетске дечје клинике у Тиршовој, да ће приоритет ресорног министарства у наредној години бити дечје болнице, најавивши већа улагања у педијатрију и неонатологију.