Помоћник министра за рад, запошљавање, борачка и социјална питања у Влади Републике Србије Милан Поповић предводио је данас на Новом гробљу у Београду државну церемонију поводом обележавања годишњица смрти војвода Живојина Мишића и Петра Бојовића, као и армијског генерала Павла Јуришића-Штурма.